O mnie

Monika Elżbieta Kwiecińska – doświadczony pedagog, socjoterapeuta, nauczyciel, trener, wykładowca. Z miłości do ludzi i pasji do ruchu – 
choreoterapeuta. Członek Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Psychoterapeuta w trakcie szkolenia. 

                                                               Prywatnie mama dwójki już nastolatków.

 

Od ponad 20 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Od 2002 prowadzi zajęcia terapeutyczne i rozwojowe. pracuje indywidualnie i grupowo. Prowadzi warsztaty rozwojowe, motywacyjne, profilaktyczne dla różnych grup wiekowych. Regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną.

 

 

 

Widząc niedostatki w systemie oświaty, który ukierunkowany jest na kształtowanie kompetencji twardych, zaczęła przywiązywać szczególną uwagę na pracy nad indywidualnym potencjałem każdego dziecka. 

 

Od dziecka pasjonował ją taniec, muzyka, teatr, sport. W trakcie studiów związana z Estradą Łódzką, jako członek teatralnej grupy tańca współczesnego. Przez wiele lat związana z branżą fitness&wellness (Trener fitness I i II stopnia). 

„Artystyczna i kreatywna dusza” , stabilnie stąpająca po ziemi. 

Od zawsze zaangażowania w działalność społeczną i artystyczną.

Twórca wielu projektów,happeningów profilaktycznych i rozwojowych dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

Dyplomowany nauczyciel i wykładowca przedmiotów ekonomicznych i przedsiębiorczości. Prowadzi m.in warsztaty z edukacji ekonomicznej, zarządzania budżetem domowym, inteligencji finansowej, kariery zawodowej, małej przedsiębiorczości.

 

 

 

 

Wychowawca, przez wiele lat opiekun Samorządu Uczniowskiego. Twórca grupy tanecznej „Adrenalina”.

 

 

 

Od 2002 roku prowadzi zajęcia z choreoterapii. Pracuje również, jako choreoterapeuta z osobami chorymi na choroby nowotworowe.

 

Odbyła szereg szkoleń z zakresu psychoterapii, psychologii, rozwoju osobistego, terapii ruchowej, pracy z oddechem  i psychosomatyki. Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczej.