Doświadczenie

Monika Elżbieta Kwiecińska – doświadczony pedagog, dyplomowany nauczyciel, trener, wykładowca. Z pasji do ruchu i miłości do ludzi – terapeuta tańcem i ruchem. (choreoterapeuta).

 

Od wielu lat związana z branżą fitness & welness. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
Pracuje również, jako choreoterapeuta z osobami chorymi na choroby nowotworowe. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe. Systematycznie superwizuje swoją pracę
Od kilku lat, jej ulubioną formą treningu jest, świadomy terapeutyczny trening. Opierający się przede wszystkim na głębokiej pracy z oddechem i mięśniami posturalnymi. Na swoich zajęciach stara się integrować ciało, umysł i emocje.

 

Odbyła szereg szkoleń z zakresu psychoterapii, terapii ruchowej, pracy z oddechem (technika Aleksandra) a także medycyny chińskiej (Medyczny De Rui Qigong). Pasjonuje się psychosomatyką i bioenergetyką ciała.

 

Szkolenie z choreoterapii ukończyła w Międzynarodowym Instytucie Neurokinezjologii Rozwoju Ruchowego i Integracji Odruchów w Warszawie.
Absolwentka Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen, Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej.
Instruktor improwizacji ruchowej i symboliki ciała, instruktor fitness (step, body-ball, TBC, High-low, joga dynamiczna, pilates, streching), licencjonowany Zumba® instruktor.

 

To co robi jest dla niej pasją. Jej ulubionym mottem jest: „Kiedy ruch wychodzi z naszego wnętrza, podtrzymywany chęcią przemiany, ma moc uzdrawiania ciała, duszy i umysłu” Anna Halprin.