Opinie

Dodaj opinię

Eliza

Witam, mialam przyjemnosc uczestniczyc w zajeciach Moniki, cwiczac otrzymywalam ogromna dawke enerii, sily wewnetrznej w efekcie sylwetka zyskala a kregoslup nie bolal :-) Monika jest bardzo cieplym, dobrym czlowiekiem a do tego ma profesjonalna wiedze ktora sie chetnie dzieli. Pozdrawiam z daleka!!!

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych, joga, Intensive Body Mind


Elżbieta Wypych

Witam Cię Moniko Twoje warsztaty CUD HARMONII pozwalają się wyciszyć, spotkać z samym sobą, jak również uzmyslowić sobie ile ludzie dla siebie znaczą. Od takich zajęć powinien rozpoczynać się każdy dzień.

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych,


Katarzyna

Wrażenia z warsztatów i zajęć, najlepiej opisywać „na żywo”, w chwilę po ich zakończeniu, gdy emocje są w nas jeszcze aktywne. Jednak warsztaty „Cud harmonii” przy muzyce i tańcu z Moniką Kwiecińską, które stanowiły jeden z punktów programu czerwcowego Zjazdu Kobiet w Rochnie, były tak nietypowe i tak głęboko zapadły mi w pamięć, że nie miałam kłopotów z przywołaniem towarzyszących mi wtedy emocji, chociaż niekoniecznie pamiętam dokładnie każdy elementów tych zajęć. No, ale przecież to emocje w nas zostają, żyją w nas, pozwalają nam się zmieniać i jeśli coś je w nas wywołuje, to znaczy, że jest warte powtórzenia, ponownego przeżycia. Powrót do natury, do odnalezienia w sobie pierwotnego oddechu Matki Ziemi. Wyzwolenie się ze sztywności własnego ciała, pozwolenie mu na pełną improwizacji, niczym niepohamowaną radość. Pozwolenie umysłowi na cudowne odprężenie, uwolnienie się od tego, co przytłacza i bycie „tu i teraz”, razem. To pamiętam doskonale i polecam każdemu. Sama z radością przeżyję to raz jeszcze.

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych,


Małgorzata Żółtowska, Mariusz Goździk

Monikę spotkaliśmy po raz pierwszy wiele lat temu i zaraziła nas swoją sportową pasją. Mimo upływu czasu z tą samą przyjemnością uczestniczymy w zajęciach, które ulegają ciągle metamorfozom. Czerpiemy z nich pozytywną energię. Jako instruktor prowadzi bardzo ciekawie ćwiczenia, rozszerza aerobik o taniec, jogę, pilastes, medytację, terapię barwami, muzyką. Zaskakuje wciąż nowymi elementami. Jej indywidualne podejście sprawiło, że poszukuje nowych doświadczeń i nowatorskiego spojrzenia. W związku ze zmieniającym się wokół nas rytmem życia, które pędzi jak szalone, jest otwarta na to co nowe i dostosowuje się do zmian, dąży do harmonii między sobą a otoczeniem. Ten zawsze świeży, sposób patrzenia pozwolił jej wybrać te najistotniejsze wartości – czyli integracja ciała, ducha i emocji. Rozpoczęła zajęcia „Choreoterapii” i „Dynamicznej medytacji w ruchu”. Uczy nas jak uzyskać wewnętrzny spokój, jak dążyć do wyciszenia złych emocji, uczy nas oczyszczania organizmu i myśli z trudów dnia, uczy zdrowego oddechu, relaksu i wyciszenia. Ćwiczymy również w plenerze – wspaniała regeneracja Zajęcia Moniki pozytywnie motywują do pracy nas sobą i przygotowują nas do zmagań z codziennością. Życzymy wszystkim takich doświadczeń. Monika wyjątkowo zostawia w każdym swój ślad.

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych, joga, trening autogenny i relaksacja, regeneracja i wzmocnienie, INTENSIVE BODY MIND,


Bożena

Monika prowadzi zajęcia z jogi,robi to rewelacyjnie!Dzięki systematycznym ćwiczeniom czuję się dużo lepiej fizycznie;mija ból kręgosłupa,usprawniają się stawy.Mam więcej energii,pozytywne myślenie.Monika zaraża swoim optymizmem ,każdego uczestnika traktuje indywidualnie stosownie do jego możliwości.Dzięki!!!

Dotyczy zajęć: joga,


Anna Dziąg

zajęcia profesjonalne, ciekawe, dostosowane do grupy, polecam, stała uczestniczka,od kilku lat.

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych, trening autogenny i relaksacja, INTENSIVE BODY MIND,


Grażyna Popłońska

Uczestniczyłam w choreoterapii dla Amazonek prowadzoną przez Monikę, bardzo ciepłą i pozytywną osobę. W tych zajęciach znalazłam poczucie wartości,spokoju, wyciszenia i możliwość czerpania dobrej energii oraz przekazywania jej innym.U nas kobiet chorych na raka piersi często jest niskie poczucie własnej wartości i zajęcia te pozwoliły wielu z nas na jej odzyskanie. Praca nad własnym umysłem jest bardzo ważna, bo tak jak podpowiada nam umysł tak reaguje ciało. Monika wszystkich obdarza wielką energią i nikomu jej nie żałuje. Jest osobą mającą duży zasób wiedzy i chętnie się nią dzieli.

Dotyczy zajęć: terapia dla Amazonek


Agata Szymczak

Zajęcia w 100 % profesjonalne- zresztą jak każde które prowadzi Monika.Polecam serdecznie wszystkim tym którzy chcą poczuć nie tylko ze mięśnie ćwiczą ale także że ich umysł i ciało jednoczą się w całość. Odstresowuje i motywuje do dalszej pracy. :) Uściski dla dla Ciebie Moniczko:)

Dotyczy zajęć: INTENSIVE BODY MIND,


Renata Smolarek

Monikę poznałam w klubie Amazonek ,prowadziła u nas choreoterapię już od pierwszych zajęć Monika zrobiła na mnie ogromne wrażenie.Jest osobą bardzo radosną i ''zaraża'' pozytywną energią osoby które z nią przebywają to dzięki jej zajęciom zaczęłam pozytywnie patrzeć na otaczający mnie świat i czerpać radość z każdego dnia .Monika jest osobą bardzo kompetentną zna się bardzo dobrze na tym co robi i stara się jak najwięcej przekazać innym.na jej zajęciach mogłam się zrelaksować odprężyć poczuć tak zwaną moc .Jest osoba godną zaufania i nie boi się wyzwań .

Dotyczy zajęć: choreoterapia Amazonki


Renata Smolarek

Monikę poznałam na zajęciach z choreoterapii w klubie amazonek.Od początku wydała mi się osobą bardzo otwartą i kompetentną.Na zajęciach Monika obdarowywała nas pozytywną energią którą z czasem i my nauczyłyśmy się odnajdywać w sobie i przekazywać innym,zajęcia z nią to sama przyjemność wyciszenie relaks same pozytywy co dla nas amazonek jest bardzo ważne.Ja osobiście nauczyłam się ,że trzeba czerpać przyjemność z każdego dnia szukać plusów nawet w sytuacji bez wyjścia .Dla mnie Monika to osoba która poradzi sobie z każdym wyzwaniem jest silna odpowiedzialna i godna zaufania.

Dotyczy zajęć: choreoterapia


Bożena Skrzypek

Uczestniczyłam w warsztatach "W harmonii z biciem serca"prowadzonych przez Monikę Kwiecińską.Zajęcia niezwykle,Monika bardzo profesjonalnie przygotowana,nie zaskoczyła Jej żadna reakcja uczestników,ogrom dobrej energii,życzliwość ,empatia i gorące serce stworzyły niezapomnianą atmosferę,zintegrowały grupę,taniec pozwolił na odblokowanie emocji i ujawnienie wewnętrznego dziecka w każdej z nas!Dziękuję serdecznie za zaproszenie na warsztaty i oczekuję z niecierpliwością na następne❤️❤️❤️!

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych,


MA-URI Masaż pełen dotyku Agnieszka Kozieł

Wspaniałe spotkanie "W harmonii serca". Miałam czas na powrót do siebie, na spotkanie z moimi emocjami i uczuciami. Te godziny pozwoliły mi na uświadomienie sobie na jakiej płaszczyźnie potrzebuję równowagi. Mogłam też odprężyć się, uspokoić, zrelaksować. Profesjonalne przygotowanie warsztatu, wybór miejsca, sprawiły, że czułam się komfortowo. Był czas na pracę wewnętrzną..był czas na wymianę zdań i zabawę. Dziękuję, było wyjątkowo. Polecam każdemu, kto poszukuje..

Dotyczy zajęć: Choreoterapia


Nina

Fantastyczne zajęcia prowadzone przez profesjonalistę w każdym calu i z ogromną pasją. Zajęcia z Moniką absolutnie dla każdego, każdy naturalnie uczestniczy w swoim tempie. Jedynie na tych zajęciach jest się w stanie poczuć : szacunek do własnego ciała, świadomość wykonywanych ruchów, połączenie umysł-ciało...... Jak dotąd nie spotkałam tak profesjonalnego podejścia do ćwiczeń. Monika potrafi skutecznie zarazić świadomością ruchów, otwarciem umysłu na "programowanie" drogi, którą chcemy w życiu podążać ... fizycznie i duchowo.... Z całego serca polecam treningi, warsztaty prowadzone przez Monikę ! To jest naprawdę high quality! :-) Prawdziwy DIAMENT wśród instruktorów, trenerów !!!

Dotyczy zajęć: regeneracja i wzmocnienie,


Paulina

Tych zajęć nigdy nie zapomnę. Swoją przygodę z Moniką zaczęłam od INTENSIVE BODY MIND. Nie spodziewałam się, że oprócz poprawy kondycji, podreperuję kręgosłup, bolące od 2 lat biodro. Na to biodro to lekarz stwierdził, że nic się nie da zrobić, a tu proszę - po bólu zostało tylko wspomnienie. Monika zwraca bardzo dużą uwagę na kręgosłup. Mówi i pokazuję jak go chronić i nie nadwyrężac. Ćwiczenia są dobrze umówione, tak by wykonywać je prawidłowo. Każde zajęcia są inne. Nie sposób się na nich nudzić. Na każdych zajęciach dociera do innych partii mięśni. Człowiek z tych zajęć wychodzi naprawdę rozluźniony. Monika uwielbia chyba jogę, którą przemycała na body mind. Dzięki czemu, tak naprawdę poznałam jej zalety i zdecydowałam się na uczestnictwo również w jodze. Choć wolę poprostu się zmęczyć, jogę pokochałam dzięki Monice. Bardzo polecam zajęcia z Moniką. Zaliczyłam wiele zajęć fitness i stanowczo stwierdzam, że dla osoby zaczynającej przygodę z fitnessem lub osoby, która z treningu wychodzi niewysraczająco zmęczona (czyli ćwiczy źle) Monika jest najlepsza.

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych, joga, INTENSIVE BODY MIND,


Olga Popkiewicz

Na zajęcia do Moniki uczęszczam od kilkunastu lat z różną intensywnością. Nie bez przyczyny wracam właśnie do niej za każdym razem, kiedy znajduję czas „dla siebie”. Monika jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę i rozwój własnych umiejętności, które następnie przekazuje uczestnikom swoich zajęć. Prowadzone przez nią ćwiczenia zawsze są i były dobrze przemyślane i przygotowane, dostosowane poziomem do grupy uczestników i ich możliwości. Jednocześnie dostrzega ona indywidualne potrzeby poszczególnych osób i kiedy trzeba koryguje błędy lub zachęca do wykonywania trudniejszych ćwiczeń. Każdy może poczuć się potraktowany indywidualnie pomimo pracy w grupie. Podczas zajęć Monika zawsze rezerwuje czas na krótką medytację, wyciszenie i rozmowy z samym sobą i pomimo mojego sceptycyzmu w tej kwestii przekonała mnie do potrzeby nauki metod relaksacji i wsłuchiwania się w samą siebie. Ostatnie spotkania prowadzone przez Monikę na świeżym powietrzu wspominam wyjątkowo dobrze i uważam, że powinny być kontynuowane. Bliski kontakt z naturą wyjście poza standard zamkniętej sali umożliwia prawdziwy relaks (szczególnie po dniu spędzonym w pracy) i zbliżenie do natury, o którym tak często zapominamy w pogoni między pracą a rodziną. Polecam zajęcia u Moniki osobą, które nie tylko chcą się poruszać, ale zrobić to świadomie i odpowiedzialnie podejść do rozwoju własnego ciała i umysłu (duszy).

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych,


Beata P.

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zajęciach "Medytacja w tańcu". Kocham taniec odkąd pamiętam, ale takie zajęcia przeżyłam po raz pierwszy. Cudowne doznanie, wolność w ruchu, w myśleniu, pełna akceptacja siebie i innych. Gorąco polecam każdemu, czy umiemy się ruszać czy nie tutaj nie ma znaczenia. Każdy umie, tylko nie każdy sobie na to pozwala. Te zajęcia wydobywają z nas nasze ukryte możliwości i umiejętności. A medytacja wyciszająca na koniec zajęć była dla mnie największym zaskoczeniem. To niesamowite jak ruch może odmienić w tak krótkim czasie i pomóc w klasycznej medytacji. Beata

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych,


Daria Ś.-H.

Monika jest niesamowitą, ciepłą i pozytywnie nastawioną do życia osobą. Pełną pasji i kreatywności. Udział w warsztatach dla kobiet, które prowadziła, był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. Po pierwsze wypoczęła i świetnie się bawiłam. Po drugie wspólne tańce w kręgu wraz z innymi kobietami były doznaniem prawie mistycznym. Dały mi dużo nowej energii i pozwoliły spojrzeć inaczej na kobiecość i siłę płynącą z kobiecej solidarności. Warsztaty pozwoliły mi również oderwać się od codzienności, inaczej spojrzeć na siebie. Dały do myślenia, obudziły pytania, przyniosły refleksje...pobudziły do pewnych zmian na lepsze w moim życiu. Monika, bardzo Ci dziękuję, za ten czas!

Dotyczy zajęć: warsztaty dla dorosłych,


Justyna Koperska

Spotkanie z Moniką na zajęciach z choreoterapii podczas wyjazdu kobiecego z Akademii Pięć Smaków było dla mnie inspirującym przeżyciem. Monika to wulkan energii, dobry duch a jednocześnie profesjonalistka z bogatą wiedzą. Zajęcia skrojone na miarę potrzeb grupy. Czas na nich spędzony daje radość i ukojenie. Uwalnia mnóstwo emocji. Zdarza się, że te negatywne także. To oczyszczające doświadczenie, które skłania do refleksji i - mam nadzieję - zmian dla siebie samej. Wspólne tańce w kręgu z innymi kobietami pozwoliły mi doświadczyć swego rodzaju mocy i wsparcia wynikającego z kobiecej wspólnoty. Dziękuję Moniko za uświadomienie pewnych kwestii i mam nadzieję na kolejne kiedyś spotkanie. Justyna

Dotyczy zajęć: wyjazd "Kobieta - naturalna bogini w każdym calu"